jindra

Jindřich Wiendl

ředitel

Záchvat hudební nostalgie

Přečetl jsem si dnes v novinách, že se zítra začínají prodávat lístky na plzeňský koncert Deep Purple. A pozor! Ten koncert bude 28. října 2015! Za rok bez dvou dnů! A bude to prý jedna z bomb toho slavného EHMK 2015...

No, chlapci a děvčata, bomba by to byla, kdyby šlo o EHMK 1971 a ještě nějaký ten rok k tomu. Tehdy jsme byli z toho nářezu v šoku a na diskotékách jsme při Gillanových výškách v Child In Time pouštěli jinak pevně svíraná dívčí těla. Bohužel, představa, že bychom mohli vidět pány Paice, Glovera, Blackmora, Lorda a Gillana naživo, byla z kategorie idiocií.

Ta slavná sestava alba In Rock prořídla, a když jsem je před léty viděl, nějak to nebylo ono. Gillan už to v Child In Time tak vysoko nedal a geniální podivín Blackmore tam prostě chyběl. A Lord to vzal do nebe či pekla, kdo ví, kde je mu líp.

A tak jsem pocítil nával nostalgie. Jako velká pecka k nám přijede kapela, která šaškovala na zahájení libereckého lyžařského šampionátu už před šesti léty. A pro lístky bych si měl pospíšit (a samozřejmě je zaplatit) rok dopředu. Připadá mně to absurdní, nejen kulturně. A tak raději zůstanu u té nostalgie. Je příjemná. Jdu položit vinyl na gramofon...

MARKETING: budování a rozvoj značky, kreativita, kampanně, marketingové konzultace. REKLAMNÍ TISKOVINY: manuály jednotné fiemní kultury, firemní tiskoviny, firemní časopisy, katalogy, plakáty, brožury, letáky, výroční zprávy. DESIGN: logotypy, návrhy a řešení interiérů, návrhy a řešení výstavních expozic. MÉDIA: mediální plánování, inzerce, billboardy, internetové stránky a eshopy, 3D vizualizace, propagační videa, dokumentární a propagační foto.

kontakt:
JINÍ NEŽ JINÍ.CZ s.r.o.
marketing & reklama
Smetanovy sady 6
301 00 Plzeň
+420 606 751 740
info(at)jininezjini.cz
www.facebook.com/jininezjini

 

facebook ikonka

menu tiskneme

menu ekatalog