jindra

Jindřich Wiendl

ředitel

Bla bla bla bla

Tak se nám prezident trefil do univerzity. Té naší, pěkné, Západočeské. Vedle pár bonmotů konstatoval, že jedna z fakult je, podle údajů HN, šestnáctá z dvaceti. No, třeba mohl mlčet, dokonce zdvořile mlčet, když už tu dostal najíst (tedy ne na té univerzitě).

Ale takový on holt není. Koho jsme si zvolili, toho máme. A protože nemlčel, vyrazila jindy rozhádaná radnice do útoku pod společným praporem. A jako obvykle, úsměvně. Primátor hodnocení označil za nespravedlivé. Jeho náměstek "s tím nesouhlasí". Další náměstkyně slova označila za nešťastná. A finálně opět primátor zasadil rozhodující protiúder: univerzita přece spolupracuje s městem na projektech... Bože, o čem všem to svědčí! Nehodnotím úroveň univerzity, nepřísluší mně to a nemám dispozici žádné údaje. Ale všímáte si argumentů protistran? Na jedné straně alespoň nějaké číslo. Na druhé jen bla bla bla.

MARKETING: budování a rozvoj značky, kreativita, kampanně, marketingové konzultace. REKLAMNÍ TISKOVINY: manuály jednotné fiemní kultury, firemní tiskoviny, firemní časopisy, katalogy, plakáty, brožury, letáky, výroční zprávy. DESIGN: logotypy, návrhy a řešení interiérů, návrhy a řešení výstavních expozic. MÉDIA: mediální plánování, inzerce, billboardy, internetové stránky a eshopy, 3D vizualizace, propagační videa, dokumentární a propagační foto.

kontakt:
JINÍ NEŽ JINÍ.CZ s.r.o.
marketing & reklama
Smetanovy sady 6
301 00 Plzeň
+420 606 751 740
info(at)jininezjini.cz
www.facebook.com/jininezjini

 

facebook ikonka

menu tiskneme

menu ekatalog