jindra

Jindřich Wiendl

ředitel

Musí nás práce bavit?

MUDr. Plzák říkal, že ne. Měl na mysli to, že muže ani nesmí bavit luxování nebo mytí nádobí. O to víc by si ho, vykonává-li tuto činnost, měla manželka vážit, protože vykonává prospěšnou činnost s odporem. Mám obrovské štěstí, že nevykonávám naprostou většinou svých činností s odporem, ale s chutí a láskou. Práci nevyjímaje. Prostě mě baví. Je teď módní říkat, že nejlepším způsobem poděkování za vykonanou práci je včas zaplacená faktura. Peněžní tok nezpochybňuji, to je ok. Ale neříkejte mi, že vás nepotěší uznání vaší práce! Buď si hrajete na frikulína nebo… nebo vám fakt nezávidím.
Nám klienti platí a díky za to. A pak jsou takoví, kteří nás i pochválí. Teď naposledy jsme spáchali designový kalendář (máme ho v referencích, heč!) pro architektonickou a projekční firmu, jejíž majitelé používají slova kreativita a design asi častěji, než párek a rohlík. A pan ing. arch. Bořík svoji spokojenost netajil. Maličkost? Hloupůstka? Nemyslím si. V reklamě a marketingu řídký jev. A jak u vás?

MARKETING: budování a rozvoj značky, kreativita, kampanně, marketingové konzultace. REKLAMNÍ TISKOVINY: manuály jednotné fiemní kultury, firemní tiskoviny, firemní časopisy, katalogy, plakáty, brožury, letáky, výroční zprávy. DESIGN: logotypy, návrhy a řešení interiérů, návrhy a řešení výstavních expozic. MÉDIA: mediální plánování, inzerce, billboardy, internetové stránky a eshopy, 3D vizualizace, propagační videa, dokumentární a propagační foto.

kontakt:
JINÍ NEŽ JINÍ.CZ s.r.o.
marketing & reklama
Smetanovy sady 6
301 00 Plzeň
+420 606 751 740
info(at)jininezjini.cz
www.facebook.com/jininezjini

 

facebook ikonka

menu tiskneme

menu ekatalog