jindra

Jindřich Wiendl

ředitel

Vrchol lži v PR a reklamě

Reklama lže, vykřikují zastánci VŠEHOČISTA. No, slušná reklama pracuje s nadsázkou, ale lhát by neměla. Lživá reklama působí komicky, případně trapně. Z tohoto pohledu mám jasného vítěze HNUSNÉ LŽI v PR a reklamě za poslední desetiletí.
Rusové opět musí mít něco NEJVĚTŠÍHO. A tak poslali do kosmu kovový klacek a vypustili PR bublinu, že se tím prvně v historii lidstva dostala olympijská pochodeň do volného prostoru. BUM! WOW! Takoví jsme molodci! Česká televize šup s tím do hlavní zpravodajské relace, iDNES to dá jako top info. Bolšája zemljá, bolšája olympijáda!
A všichni dělají, že tam ta olympijská pochodeň byla. Král není nahý! Houby přátelé, byl tam kovový klacek, leč symbolem olympiády je OHEŇ, ne KLACEK! To jste si nevšimli? Ano, pravda, asi i sousedovic pes chápe, že otevřený oheň v raketě je problém, ve vzduchoprázdném prostoru blbost. Tak ale PROČ TO DĚLAJÍ? A proč všichni KÝVAJÍ???

MARKETING: budování a rozvoj značky, kreativita, kampanně, marketingové konzultace. REKLAMNÍ TISKOVINY: manuály jednotné fiemní kultury, firemní tiskoviny, firemní časopisy, katalogy, plakáty, brožury, letáky, výroční zprávy. DESIGN: logotypy, návrhy a řešení interiérů, návrhy a řešení výstavních expozic. MÉDIA: mediální plánování, inzerce, billboardy, internetové stránky a eshopy, 3D vizualizace, propagační videa, dokumentární a propagační foto.

kontakt:
JINÍ NEŽ JINÍ.CZ s.r.o.
marketing & reklama
Smetanovy sady 6
301 00 Plzeň
+420 606 751 740
info(at)jininezjini.cz
www.facebook.com/jininezjini

 

facebook ikonka

menu tiskneme

menu ekatalog