jindra

Jindřich Wiendl

ředitel

DEBORDELIZACE HLAVY atd...

Ivo Toman napsal vynikající knihu. Debordelizace hlavy. A přesně o tom je. Vymetení zbytečností a pitomostí a soustředění se na potřebné. Udělali jsme to v agentuře, jen jsme to, protože jsme se stěhovali, aplikovali na plný sklad, plné šuplíky, plné regály. Naprosto neuvěřitelné, jaké „poklady“ jsme objevili. Stejně neuvěřitelný byl i boj, který jsem sváděl s částí firmy, především pak s kreativní ředitelkou. Například jsme objevili asi 200 vzorků různých kalendář. Pryč!, kázal jsem. Ne!, s hrůzou v očích oponovala. „Co když to bude chtít někdo vidět?“, zněl její argument. „Nechtěl to nikdo vidět pět let, tak se bez toho obejde i dál“, namítl jsem. Pyšně jsem argumentačně zvítězil. O čtyři hodiny později jsem objevil asistentku probírající těch 200 kalendářů list po listu, zda některý opravdu není TAK krásný.
Nakonec jsme zaplnili dostupné sběrné dvory v Plzni a přestěhovali se. A s úlevou jsme zjistili, že nám nejen ty krámy nechybí, ale že jsme s nimi zřejmě vyvezli i spoustu negativních myšlenek. Debordelizace hlavy proběhla. Snad jsme nevymetli i něco skvělého.

MARKETING: budování a rozvoj značky, kreativita, kampanně, marketingové konzultace. REKLAMNÍ TISKOVINY: manuály jednotné fiemní kultury, firemní tiskoviny, firemní časopisy, katalogy, plakáty, brožury, letáky, výroční zprávy. DESIGN: logotypy, návrhy a řešení interiérů, návrhy a řešení výstavních expozic. MÉDIA: mediální plánování, inzerce, billboardy, internetové stránky a eshopy, 3D vizualizace, propagační videa, dokumentární a propagační foto.

kontakt:
JINÍ NEŽ JINÍ.CZ s.r.o.
marketing & reklama
Smetanovy sady 6
301 00 Plzeň
+420 606 751 740
info(at)jininezjini.cz
www.facebook.com/jininezjini

 

facebook ikonka

menu tiskneme

menu ekatalog