jindra

Jindřich Wiendl

ředitel

Fekální televize

Nesnáším fekální humor. Neskutečně, je mně na zvracení z těch řečí i lidí v něm si libujících. Nejsem žádný estét a pro slovo z kategorie nespisovných nechodím zase tak daleko. Ale fekalisty nesnáším.
Včera jsme dostěhovali firmu, všichni jsme toho měli nad hlavu a tak večer jsem trávil se sklenkou báječného zeleného veltlínu, který jsem si přivezl z jeho úžasného rodiště, kraje kolem Kremže v Dolním Rakousku. Televize dělala jakou si kulisu, začínal pořad s názvem QI. V britském originále prý naprostá paráda. Hned na začátek vytáhl pan Klepl na světlo boží své průjmy. K tomu se s obrovskou chutí přidali pánové Mareš a Hezucký a moc hezky se v tom hrabali. A nechtěli skončit. Jindy úžasný glosátor pan Šmoldas nevydal hlásku a jen koukal.
Proč na to koukat. Přepínám a tvůrci prezentují US komedii 100% blond. Hned na úvod záběr jak policistka s chutí kontroluje prstem anál jakémusi muži, aby vzápětí z něho soukala asi 50 šátků. Docela realistický záběr. Blé. Co jinde? Hned vedle drsňáci ze South Park. Téma? Co vám strká kněz do zadku? Co by nám strkal do zadku? Něco svého by vám strkal do zadku. A přitvrdilo se.
Vtipné? Ne. Ale abych zůstal u stylu těch, kteří zosobňují zábavu. Předvedli jste hroznou sračku.

MARKETING: budování a rozvoj značky, kreativita, kampanně, marketingové konzultace. REKLAMNÍ TISKOVINY: manuály jednotné fiemní kultury, firemní tiskoviny, firemní časopisy, katalogy, plakáty, brožury, letáky, výroční zprávy. DESIGN: logotypy, návrhy a řešení interiérů, návrhy a řešení výstavních expozic. MÉDIA: mediální plánování, inzerce, billboardy, internetové stránky a eshopy, 3D vizualizace, propagační videa, dokumentární a propagační foto.

kontakt:
JINÍ NEŽ JINÍ.CZ s.r.o.
marketing & reklama
Smetanovy sady 6
301 00 Plzeň
+420 606 751 740
info(at)jininezjini.cz
www.facebook.com/jininezjini

 

facebook ikonka

menu tiskneme

menu ekatalog