jindra

Jindřich Wiendl

ředitel

Kecy a bláboly

Jmenuje se to Události za chvilku, nebo tak nějak neuvěřitelně pitomě. Bohužel tenhle název si vybrala Česká telvize ke svému hlavnímu zpravodajskému pořadu. Někdy se na tu směsku podívejte, ocitnete se ve zvláštním světě, kde jste 30 vteřin v Kongu, dalších 20 v Horní Dolní a pak musí, to je dané, natřít Trumpa. Prostě Kecy a bláboly.


Dneska tam holky a kluci měli jako událost dne EET. Já tedy tu anikampaň od počátku nechápu. Kde jsou všechny ty zkrachované restaurace a hospody, jimiž část politiků hrozila? Bla bla, nikde. Teď se začalo znovu mluvit o další vlně. A právě dneska nás o tom zase veřejnoprávní nezávislá a statečná ČT pravdivě a nestranně informovala. Napřed ministryně financí, která předložila čísla. Takové blbosti, čísla... To Pirát hned věděl, jak to ta vláda překrucuje a oni by to zrušili hned - asi aby nemuseli kupovat kasy kamarádi prodávající semínka. Taky by je to zdržovalo. A pak následoval moc dojemný příběh. Jakési kadeřnictví, kde se o dámské hlavinky starají tři nebo čtyři kadeřnice. A ta jedna z nich nás zase děsila. Že to teda ne, že prý to bude zdržovat zákaznice, až budou chtít třeba tři najednou zaplatit! Nekecám, to tam fakt řekla. Umíte si představit ten fofr v kadeřnictví ve frontě na placení?
A ilustrativně ukazovala, děvčata, jak hezky ručně vypisují ty úzké účtenky, to abychom si nemysleli, že třeba ty tržby neevidují, že.
Že je mimo ta kadeřnice, že je třeba sama vyplašená z toho, co všechno jí čeká, budiž. Pokud má informace z ČT, nedivím se. A třeba nikdy nebyla v obchodě nebo restauraci, kde celé kasírování beží jako na drátku. Ale úžasné je, jak Kecy a bláboly tohle odvysílají a nikdo tam ani muk.

 

MARKETING: budování a rozvoj značky, kreativita, kampanně, marketingové konzultace. REKLAMNÍ TISKOVINY: manuály jednotné fiemní kultury, firemní tiskoviny, firemní časopisy, katalogy, plakáty, brožury, letáky, výroční zprávy. DESIGN: logotypy, návrhy a řešení interiérů, návrhy a řešení výstavních expozic. MÉDIA: mediální plánování, inzerce, billboardy, internetové stránky a eshopy, 3D vizualizace, propagační videa, dokumentární a propagační foto.

kontakt:
JINÍ NEŽ JINÍ.CZ s.r.o.
marketing & reklama
Smetanovy sady 6
301 00 Plzeň
+420 606 751 740
info(at)jininezjini.cz
www.facebook.com/jininezjini

 

facebook ikonka

menu tiskneme

menu ekatalog