jindra

Jindřich Wiendl

ředitel

MDŽ 2017 v Česku (Lidlu)

V prodejně Lidlu v Plzni na Doubravce (možná i jinde) dávali dnes odpoledne všem nakupujícím ženám růži. Dával je sympatický mladík stojící u východu, každé pěkně jednu. Milá pozornost. Za mnou u pokladny stojí dvě dámy. A jedna říká: "To se jim to rozdává, když nás před tím okradou". 

Otočil jsem se na ni s nevěřícným pohledem, byl to takový ten suverénní typ, který by málokdo z nás chtěl mít doma. Ale nedosti tomu. Mladík u východu rozdával po růži, některé ženy koukaly nechápavě, jiné se usmály či podekovaly. Pak přišlo další překvapení. Jedna obdarovávaná odmítla nabízenou květinu a že si raději vybere sama. A pohroužila se do nádob, kde snad mezi stovkou květů vybírala ten pro ni správný. Bezradný mladý muž se tím pádem k nádobám nedostal a několik dalších žen tak nedostalo nic. Určitě to přečkaly bez následků, ale říkal jsem si, společně Paulem Newmanem alias Butchem Cassidym: "Co je to za lidi?" Zloba, nenávist ke všemu, totální neúcta k ostatním. Děkujme Bohu nebo komukoli jinému za to, že ty ženské kolem nás, jsou zcela jiné. Báječné.

 

MARKETING: budování a rozvoj značky, kreativita, kampanně, marketingové konzultace. REKLAMNÍ TISKOVINY: manuály jednotné fiemní kultury, firemní tiskoviny, firemní časopisy, katalogy, plakáty, brožury, letáky, výroční zprávy. DESIGN: logotypy, návrhy a řešení interiérů, návrhy a řešení výstavních expozic. MÉDIA: mediální plánování, inzerce, billboardy, internetové stránky a eshopy, 3D vizualizace, propagační videa, dokumentární a propagační foto.

kontakt:
JINÍ NEŽ JINÍ.CZ s.r.o.
marketing & reklama
Smetanovy sady 6
301 00 Plzeň
+420 606 751 740
info(at)jininezjini.cz
www.facebook.com/jininezjini

 

facebook ikonka

menu tiskneme

menu ekatalog