jindra

Jindřich Wiendl

ředitel

Bába chcípla, kočička umřela

Včera večer se vyskytl na naší veřejnoprávní (tedy nás všech) TV zase jeden z řídkých jevů - pořad ke koukání. Už postarší česká detektivka Vražda kočky domácí. Moc jsem si ji už nepamatoval, navíc jsem to pustil pozdě. A tak jsem si kliknul na programového průvodce, abych si připomněl, oč vlastně jde. A tohle tam stálo: "Vražda kočky domácí. Nebojte se, nepůjde o smrt roztomilého domácího mazlíčka, ale kočky nadmíru půvabné, povrchní a egoistické. Jan Kanyza vyšetřuje vraždu atraktivní fotomodelky..."

Přečetl jsem si tu neuvěřitelnost ještě dvakrát a stejně kroutil hlavou. Který hlupák to za naše společné peníze napsal? A který idiot - jeho nadřízený - to schválil? A co slavná inkviziční Rada ČT? Bude rozdávat pokuty? Adi ne, kdyby někdo řekl prdel, už by pokuty lítaly a radní by hlídali naši ohroženou mravopočestnost. Tady? Kočička chlupáček je naštěstí ok, člověka, hajzlíka egoistického, vezmi čert. Platit to, žilo by pár přeživších v opravdovém Kocourkově.

MARKETING: budování a rozvoj značky, kreativita, kampanně, marketingové konzultace. REKLAMNÍ TISKOVINY: manuály jednotné fiemní kultury, firemní tiskoviny, firemní časopisy, katalogy, plakáty, brožury, letáky, výroční zprávy. DESIGN: logotypy, návrhy a řešení interiérů, návrhy a řešení výstavních expozic. MÉDIA: mediální plánování, inzerce, billboardy, internetové stránky a eshopy, 3D vizualizace, propagační videa, dokumentární a propagační foto.

kontakt:
JINÍ NEŽ JINÍ.CZ s.r.o.
marketing & reklama
Smetanovy sady 6
301 00 Plzeň
+420 606 751 740
info(at)jininezjini.cz
www.facebook.com/jininezjini

 

facebook ikonka

menu tiskneme

menu ekatalog