jindra

Jindřich Wiendl

ředitel

SPORT part 1

Doby, kdy jsem mával vlajkou oblíbeného fotbalového týmu v sektoru skalních, jsou opravdu už hodně daleko. Dost daleko je i doba, kdy jsem jako sportovní reportér komentoval všechny ty S mikrofonem za hokejem, fotbalem a nevím, čím vším. Minulosti patří i období hodně aktivních sportů.

To jen na vysvětlenou, že sport mi nebyl cizí a něco jsem o něm věděl, včetně ne vždy fair událostí. Právě jejich výskyt mě přivedl k postoji, který je k vrcholovému sportu vcelku laxní. A tak, zatímco fandím sportům rekreačním a pro zábavu a radost vykonávaným, všechny ty ligy, mistrovství a OH mě nechávají vcelku chladným. Ti lidé prostě dělají svou práci, vesměs dobře placenou a netuším, proč bych měl u toho ztrácet nervy a skákat, abych byl Čechem. Spíše ocením, když do toho někdo dává duši. Rve se. Maká, až padá na hubu. A ještě, považte, z toho má radost. A je mi fuk, že pak nezíská nějakou tu placku. Protože vrcholový sport je stejný jako každá jiná práce – prachy by se v ní měly vydělávat v případě, že ta práce je někomu k užitku.

MARKETING: budování a rozvoj značky, kreativita, kampanně, marketingové konzultace. REKLAMNÍ TISKOVINY: manuály jednotné fiemní kultury, firemní tiskoviny, firemní časopisy, katalogy, plakáty, brožury, letáky, výroční zprávy. DESIGN: logotypy, návrhy a řešení interiérů, návrhy a řešení výstavních expozic. MÉDIA: mediální plánování, inzerce, billboardy, internetové stránky a eshopy, 3D vizualizace, propagační videa, dokumentární a propagační foto.

kontakt:
JINÍ NEŽ JINÍ.CZ s.r.o.
marketing & reklama
Smetanovy sady 6
301 00 Plzeň
+420 606 751 740
info(at)jininezjini.cz
www.facebook.com/jininezjini

 

facebook ikonka

menu tiskneme

menu ekatalog