jindra

Jindřich Wiendl

ředitel

Mediální tragédie? Ne, komedie.

Penta kupuje noviny! Internet je plný diskuzí o nadvládě oligarchů nad námi všemi, konci úlohy médií jako hlídacích psů demokracie a dalších temných vizí. Co to vlastně ta Penta kupuje? Kupuje skupinu VLP, zjednodušeně noviny Deník. Penta v tom vidí, dle vlastních slov, zajímavou a dlouhodobou investiční příležitost. No, tohle dnes prohlásit chce velkou odvahu a prozíravost. Občas se do těch novin podívejte. Ale podívejte se klidně i do jiných, je to úplně jedno, zač své kačky vyhodíte. Tištěné noviny opravdu stojí na hraně přežívání. Vydávat zprávy s 12ti a vícehodinovým zpožděním je dnes mimo mísu a to necháváme stranou jejich originalitu a uvěřitelnost. A publicistika? Ta chce drahé lidi a kde jsou dnes osobnosti, jejichž komentáře ještě naše generace s chutí četla?

Nářky o tom, že končí další hlídací pes demokracie snad ani nemá smysl komentovat. Koho chleba jíš, toho píseň zpívej prostě platí a u Deníku měli pánové z Pasova vždy v tomto jasno. Takže popřejme Pentě úspěch. Jednak jsou to její peníze a nakonec, pokud by jim to vyšlo, bylo by to fajn. Ale věří tomu někdo? Halo, kde jste kdo...

MARKETING: budování a rozvoj značky, kreativita, kampanně, marketingové konzultace. REKLAMNÍ TISKOVINY: manuály jednotné fiemní kultury, firemní tiskoviny, firemní časopisy, katalogy, plakáty, brožury, letáky, výroční zprávy. DESIGN: logotypy, návrhy a řešení interiérů, návrhy a řešení výstavních expozic. MÉDIA: mediální plánování, inzerce, billboardy, internetové stránky a eshopy, 3D vizualizace, propagační videa, dokumentární a propagační foto.

kontakt:
JINÍ NEŽ JINÍ.CZ s.r.o.
marketing & reklama
Smetanovy sady 6
301 00 Plzeň
+420 606 751 740
info(at)jininezjini.cz
www.facebook.com/jininezjini

 

facebook ikonka

menu tiskneme

menu ekatalog