jindra

Jindřich Wiendl

ředitel

Ilonko, já Tě fakt miluju!

Slýchávám to obden. Šéf détépka Vašek tak vyjadřuje svoji náklonnost ke své nadřízené, kreativní ředitelce. Činí tak ironicky, však v dobrém. Tento výrok obvykle následuje okamžik poté, co po nějaké delší úpravě čehosi, co se dlouho vymýšlelo a stejně dlouho realizovalo, dojde ředitelka k názoru, že to prostě ještě není ono.

Dělat v reklamě a marketingu je nádherná práce. Takových momentů je v ní plno. A nikde žádné jasné měřítko, podle něhož ihned poznáte, zda se vám to povedlo, nebo ne. Nikde žádné normy, rozměry, stupně, standardy. Jen vaše znalosti, zkušenosti a fantazie. To až po čase, kdy už dávno děláte na něčem jiném, zjišťujete z prodejních čísel, zda jste pro klienta odvedli dobrou práci. Pokud ne, jste i po tom čase v problému. Minimálně, nejste-li šmejd, tak máte špatný pocit. Vyhodili jste někomu peníze oknem. Udělali jste zmetek. A buďte si jisti, že ON si to nenechá pro sebe.

A pak je tu varianta, že to klapne. I tady, jste-li slušní, máte pocit. Tentokrát dobrý pocit. Radost. Agentura odvedla dobrou práci. A máte-li obrovské štěstí, tak si to klient nenechá pro sebe.

V druhé půlce loňského roku jsme ten dobrý pocit několikrát zažili. A pokorně děkuji našim klientům, že si TO zřejmě nenechali pro sebe. Příjemně se to poslouchá. Je to výsledek dobré práce celé agentury. A to výše zmíněné „Ilonko, já Tě fakt miluju!“, tomu určitě pomohlo také.

MARKETING: budování a rozvoj značky, kreativita, kampanně, marketingové konzultace. REKLAMNÍ TISKOVINY: manuály jednotné fiemní kultury, firemní tiskoviny, firemní časopisy, katalogy, plakáty, brožury, letáky, výroční zprávy. DESIGN: logotypy, návrhy a řešení interiérů, návrhy a řešení výstavních expozic. MÉDIA: mediální plánování, inzerce, billboardy, internetové stránky a eshopy, 3D vizualizace, propagační videa, dokumentární a propagační foto.

kontakt:
JINÍ NEŽ JINÍ.CZ s.r.o.
marketing & reklama
Smetanovy sady 6
301 00 Plzeň
+420 606 751 740
info(at)jininezjini.cz
www.facebook.com/jininezjini

 

facebook ikonka

menu tiskneme

menu ekatalog