Tenhle spot jsme nedělali. Škoda. Je to dokonalá práce. Obdivujeme ji a hlásíme se k ní. Vystihuje princip našeho uvažování. Myslet jinak. Být jiný. Máme to zde jako naše firemní motto a vyjádření velké úcty kreativnímu řediteli autorské agentury Kenu Segallovi a jeho klientovi, Stevu Jobsovi.

 

Překlad:
"Tohle je pro všechny blázny, nepochopené lidi, rebely, provokatéry, lidi na nesprávném místě, pro ty, kteří vidí věci jinak, kteří nemají rádi pravidla... Můžete je citovat, nesouhlasit s nimi, glorifikovat je nebo očerňovat, ale jediná věc, kterou nemůžete, je ignorovat je, protože oni mohou věci změnit. Posunují lidstvo kupředu, a zatímco někdo je může považovat za blázny, my vidíme génia, protože ti, kteří jsou dostatečně šílení, aby si mysleli, že mohou změnit svět, jsou ti, kteří to dělají."

MARKETING: budování a rozvoj značky, kreativita, kampanně, marketingové konzultace. REKLAMNÍ TISKOVINY: manuály jednotné fiemní kultury, firemní tiskoviny, firemní časopisy, katalogy, plakáty, brožury, letáky, výroční zprávy. DESIGN: logotypy, návrhy a řešení interiérů, návrhy a řešení výstavních expozic. MÉDIA: mediální plánování, inzerce, billboardy, internetové stránky a eshopy, 3D vizualizace, propagační videa, dokumentární a propagační foto.

kontakt:
JINÍ NEŽ JINÍ.CZ s.r.o.
marketing & reklama
Smetanovy sady 6
301 00 Plzeň
+420 606 751 740
agentura(at)jininezjini.cz
www.facebook.com/jininezjini